Od ponad 10 lat prowadzimy sprzedaż hurtową rur stalowych

Hurtownia rur w Warszawie


Posiadamy bogaty katalog rur stalowych, w którym znaleźć można wiele rodzajów rur – zarówno fabrycznie nowych, jak i pochodzących z demontażu. Poszczególne wyroby różnią się także pod względem gatunku stali użytej do produkcji oraz typu procesu technologicznego, na drodze którego zostały wytworzone.

W trosce o najwyższą jakość rur stalowych wprowadziliśmy i wciąż doskonalimy wewnętrzny „Control Plan”. Realizacja jego założeń pozwala nam na zaopatrywanie naszej hurtowni rur stalowych w towary najwyższej jakości, a także na spełnianie oczekiwań i preferencji naszych klientów.

Sprzedaż i dystrybucja rur stalowych Eco Tech Group


Znajomość branży wspomagana jest fachową wiedzą techniczną pracowników. To dzięki niej klienci naszej hurtowni rur w Warszawie mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakupie. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Klientami naszej hurtowni rur w Warszawie są nie tylko finalni odbiorcy, ale także dystrybutorzy wyrobów stalowych. Rzetelność i solidność, z jaką nasza hurtownia rur w Warszawie realizuje każde zamówienie, zaowocowała nawiązaniem wielu kontraktów na stałą dostawę rur stalowych oraz pozwoliła pozyskać wielu stałych klientów.

rury stalowe ze szwem wzdłuznym
Scroll to Top