Kontakt

Drogi kliencie, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania






    Kontakt

    Tomasz Sikora

    Kierownik biura handlowego

       tomek@ecotechgroup.pl    +48 515 772 087
    Kontakt

    Kamil Owczarek

    Specjalista ds. handlu

       kamil@ecotechgroup.pl    +48 503 081 891
    Kontakt

    Justyna Jurek

    Specjalista ds. handlu

       justyna@ecotechgroup.pl    +48 519 739 420
    Kontakt

    Aleksandra Lis

    Specjalista ds. handlu

       aleksandra@ecotechgroup.pl    +48 570 558 888
    Kontakt

    Aleksandra Pasik

    Specjalista ds. handlu

       aleksandra.pasik@ecotechgroup.pl    +48 519 739 436
    Kontakt

    Anna Wiewiórowska

    Dyrektor administracyjny

       anna@ecotechgroup.pl
    Kontakt

    Krystian Bacewicz

    Logistyka / transport

       krystian@ecotechgroup.pl    +48 503 081 642
    Kontakt

    Bartosz Majchrzak

    Logistyka / transport

       bartek@ecotechgroup.pl    +48 506 902 217
    Kontakt

    Helena Diagilewa (Rynki wschodnie)

    Handel zagraniczny

       helena@ecotechgroup.pl    +48 506 902 166
    Kontakt

    Krzysztof Śluzek (Rynki zachodnie)

    Handel zagraniczny

       krzysztof@ecotechgroup.pl    +48 504 347 960
    Kontakt

    Marlena Sienkiewicz

    Księgowość

       marlena@ecotechgroup.pl    +48 506 902 222
    Kontakt

    Aneta Czechońska

    Księgowość

       aneta@ecotechgroup.pl    +48 506 902 222
    Kontakt

    Mateusz Wiewiórowski

    Dyrektor handlowy

       mateusz@ecotechgroup.pl    +48 690 090 949
    Kontakt

    Szymon Wiewiórowski

    Prezes

       szymon@ecotechgroup.pl