Kontakt

Kierownik biura handlowego

Tomasz Sikora

   +48 515 772 087    tomek@ecotechgroup.pl

Specjalista ds. handlu

Kamil Owczarek

   +48 503 081 891    kamil@ecotechgroup.pl

Specjalista ds. handlu

Kornel Wiewiórowski

   +48 883 037 585    kornel@ecotechgroup.pl

Logistyka / transport

Krystian Bacewicz

   +48 503 081 642    krystian@ecotechgroup.pl

Handel zagraniczny

Анатолий Сасевич(Rynki wschodnie)

   +48 503 081 162    anatolii@ecotechgroup.pl

Handel zagraniczny

Krzysztof Śluzek (Rynki zachodnie)

   +48 504 347 960    krzysztof@ecotechgroup.pl

Księgowość

Sonia Sobota

   ksiegowosc@ecotechgroup.pl

Księgowość

Marlena Sienkiewicz

   marlena@ecotechgroup.pl

Dyrektor handlowy

Mateusz Wiewiórowski

   +48 690 090 949    mateusz@ecotechgroup.pl

Prezes

Szymon Wiewiórowski

   szymon@ecotechgroup.pl

Drogi kliencie, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.
Chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania