Kontakt

Drogi kliencie, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania






    Kontakt

    Tomasz Sikora

    Kierownik biura handlowego

       tomek@ecotechgroup.pl    +48 515 772 087
    Kontakt

    Kamil Owczarek

    Specjalista ds. handlu

       kamil@ecotechgroup.pl    +48 503 081 891
    Kontakt

    Kornel Wiewiórowski

    Specjalista ds. handlu

       kornel@ecotechgroup.pl    +48 883 037 585
    Kontakt

    Justyna Jurek

    Specjalista ds. handlu

       justyna@ecotechgroup.pl    +48 519 739 420
    Kontakt

    Krystian Bacewicz

    Logistyka / transport

       krystian@ecotechgroup.pl    +48 503 081 642
    Kontakt

    Анатолий Сасевич (Rynki wschodnie)

    Handel zagraniczny

       anatolii@ecotechgroup.pl    +48 503 081 162
    Kontakt

    Krzysztof Śluzek (Rynki zachodnie)

    Handel zagraniczny

       krzysztof@ecotechgroup.pl    +48 504 347 960
    Kontakt

    Sonia Sobota

    Księgowość

       ksiegowosc@ecotechgroup.pl
    Kontakt

    Marlena Sienkiewicz

    Księgowość

       marlena@ecotechgroup.pl
    Kontakt

    Aneta Czechońska

    Księgowość

       aneta@ecotechgroup.pl
    Kontakt

    Mateusz Wiewiórowski

    Dyrektor handlowy

       mateusz@ecotechgroup.pl    +48 690 090 949
    Kontakt

    Szymon Wiewiórowski

    Prezes

       szymon@ecotechgroup.pl