Oferujemy skup rur stalowych

Skupujemy rury stalowe


Eco-Tech od wielu lat prowadzi również skup rur stalowych. Chętnie nabędziemy każde wyroby tego typu, niezależnie od ich rodzaju oraz wymiarów. Sprzedaż rur w skupie rur stalowych to doskonały sposób na pozbycie się nadwyżek produkcyjnych albo magazynowych, a także na częściowy zwrot kosztów z likwidowanej instalacji. Wielokrotnie do naszego skupu rur stalowych trafiają bezszwowe lub szwowe rury z demontażu, rury w izolacjach czy też rury w postaci rurociągów bądź ciepłociągów.

W skupie rur stalowych, działającym w ramach Eco-Tech, mogą Państwo liczyć na uczciwą ofertę. Nie zaniżamy wartości skupywanych rur stalowych. W celu poznania wstępnej wyceny, nie ma konieczności odwiedzania naszego skupu rur stalowych osobiście. Jesteśmy w stanie zaproponować cenę już na podstawie zdjęć towaru, dostarczonych przez klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem rur stalowych w celu poznania bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny posiadanych przez Państwo rur.

Oferujemy skup rur stalowych

Skupujemy rury stalowe


Zostały Ci rury stalowe pozostałe po inwestycji lub z nadwyżek produkcyjnych? Napisz do nas! Wstępną wycenę dokonujemy na podstawie zdjęć towaru.

Kontakt
  • z demontażu
  • w izolacjach
  • z nadwyżek produkcyjnych
  • z nadwyżek magazynowych
  • pozostałe po inwestycji
  • w postaci rurociągów, ciepłociągów do rozbiórki.

Eco Tech Group


https://ecotechgroup.pl/uslugi/skup-rur-stalowych/
rury stalowe ze szwem wzdłuznym
Scroll to Top