Skup rur stalowych

Oferujemy skup
rur stalowych


Eco-Tech od wielu lat prowadzi również skup rur stalowych. Chętnie nabędziemy każde wyroby tego typu, niezależnie od ich rodzaju oraz wymiarów. Sprzedaż rur w skupie rur stalowych to doskonały sposób na pozbycie się nadwyżek produkcyjnych albo magazynowych, a także na częściowy zwrot kosztów z likwidowanej instalacji.

Wielokrotnie do naszego skupu rur stalowych trafiają bezszwowe lub szwowe rury z demontażu, rury w izolacjach czy też rury w postaci rurociągów bądź ciepłociągów.

Skup rur stalowych
Skup rur stalowych

Konkurencyjne ceny


W skupie rur stalowych, działającym w ramach Eco-Tech, mogą Państwo liczyć na uczciwą ofertę. Nie zaniżamy wartości skupywanych rur stalowych. W celu poznania wstępnej wyceny, nie ma konieczności odwiedzania naszego skupu rur stalowych osobiście.

Jesteśmy w stanie zaproponować cenę już na podstawie zdjęć towaru, dostarczonych przez klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem w celu poznania bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny posiadanych przez Państwo rur.


Zostały Ci rury stalowe pozostałe po inwestycji lub z nadwyżek produkcyjnych? Wstępną wycenę dokonujemy na podstawie zdjęć towaru. Napisz do nas!

  • z demontażu
  • w izolacjach
  • z nadwyżek produkcyjnych
  • z nadwyżek magazynowych
  • pozostałe po inwestycji
  • w postaci rurociągów, ciepłociągów do rozbiórki.

Potrzebujesz porady lub wyceny? Skontaktuj się

Opinie naszych klientów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z nowościami od Eco Tech wpisz swój adres email