O firmie

Sprzedaż i dystrybucja
rur stalowych


Ecotech to zgrany zespół profesjonalistów, którzy od 12 lat oferują sprawdzone rozwiązania, będące odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i nieustannie rozwijając współpracę z otoczeniem, staliśmy się nie tylko bezpośrednim importerem i dystrybutorem, ale również jedną z największych hurtowni rur stalowych w Polsce.

O firmie
O firmie

Obsługujemy głównie klientów z branży: budowlano-inżynieryjnej oraz hydro-inżynieryjnej , branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej . Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz kraje UE. Bardzo dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala naszej spółce dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań.

Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony naszych pracowników.

Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

Wykonawstwo i montaż
konstrukcji stalowych


Ecotech to dynamicznie rozwijająca się firma oraz solidny i sprawdzony partner. Rosnące możliwości oraz priorytet, którym jest dla nas stały postęp, pozwalają nam aktualnie gromadzić stany magazynowe powyżej 4500 ton rur stalowych. Wszystko dzięki owocnej współpracy z producentami i zaufaniu naszych klientów – ich zadowolenie sprawia, że kolejne zwiększone zamówienia umożliwiają wzrost naszej pozycji na rynku.

Wraz ze stale zdobywanym doświadczeniem i poszerzaniem kompetencji, możemy dzięki temu zaoferować naszym odbiorcom niezwykle konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne warunki dostaw.

O firmie

Łączymy na pokolenia – to motto, którym kierują się wszyscy pracownicy Ecotechu. Jesteśmy firmą o profilu rodzinnym. Dlatego najważniejsze są dla nas relacje. Zarówno te z klientami, dostawcami jak i wewnątrz organizacji. Dzięki wartościom, które przyświecają nam na każdej z tych płaszczyzn, w niewiele ponad dekadę zbudowaliśmy silną pozycję i chcemy ją dalej wzmacniać dzięki pielęgnowaniu kontaktów z naszymi partnerami.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z nowościami od Eco Tech wpisz swój adres email