O firmie

Sprzedaż i dystrybucja
rur stalowych


Od początku działalności spółka Eco-Tech prowadzi sprzedaż hurtową rur stalowych. Od ponad 10 lat stale współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej – najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur – hut i walcowni z Polski i zagranicy.

Pozwala nam to na zagwarantowanie naszym odbiorcom bardzo konkurencyjnych cen i warunków dostaw, natomiast zdobyte doświadczenie przekłada się na fachową obsługę realizacji kontraktów.

O firmie
O firmie

Obsługujemy głównie klientów z branży: budowlano-inżynieryjnej oraz hydro-inżynieryjnej , branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej . Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz kraje UE. Bardzo dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala naszej spółce dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań.

Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony naszych pracowników.

Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

Wykonawstwo i montaż
konstrukcji stalowych


Stały rozwój firmy sprawił, że spółka w 2016 roku poszerzyła swoją działalność o wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych. Nasze możliwości produkcyjne na dziś wynoszą około 450 ton miesięcznie, co pozwala nam na pełen serwis i kompleksową realizację zamówień dostaw rur stalowych wraz z ich prefabrykacją oraz wykonawstwem konstrukcji stalowych.

Dzięki ciągłemu rozwojowi spółki w 2020 roku zrealizowaliśmy ponad 800 zamówień do firm liczących się na rynku krajowym jaki i europejskim.

O firmie

„Naszym nadrzędnym celem jest dalszy rozwój spółki, profesjonalna obsługa, ciągłe podążanie za potrzebami klienta. Sfinalizowanie transakcję i zadowoleni klienci są dla nas dowodem, że zmierzamy w dobrym kierunku”

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z nowościami od Eco Tech wpisz swój adres email