Laminowanie rur stalowych

Laminowanie rur stalowych


Laminowanie rur stalowych zapewnia im dodatkowe zabezpieczenie przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi, do których może dojść na skutek prac związanych z przeciskami, przewiertami i innymi metodami bezwykopowymi.

Laminowane rury stalowe często wykorzystuje się również w projektach, gdzie istnieje narażenie na znaczne oddziaływanie mechaniczne gruntu na rurociąg, narażenie na ścieranie bądź działanie agresywnych substancji chemicznych.

Wysoka jakość gwarancją trwałości


W Eco-Tech laminowanie rur stalowych odbywa się z użyciem laminatu żywiczno-szklanego. Wysoka jakość laminatu oraz starannie przeprowadzone laminowanie rur stalowych to gwarancja bardzo dobrej trwałości powłoki. Z upływem lat nie ulega ona rozwarstwieniu ani odklejeniu od powierzchni rury.

Każdorazowo laminowanie rur stalowych poprzedzamy ich dokładnym odtłuszczeniem, wyczyszczeniem oraz zmniejszeniem stopnia chropowatości, w celu zapewnienia jak najlepszej przyczepności laminatu.

5 6 votes
Ocena
Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią - będzie dla nas cenną wskazówka i pomoże nam nieustannie podnosić jakość usług, aby lepiej odpowiedać na potrzeby naszych klientów.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments