Malowanie rur od wewnątrz

Cel malowania rur stalowych


Malowanie rur stalowych od wewnątrz to działanie, którego celem jest zabezpieczenie powłoki przed korozją i uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek działania wysokiej temperatury transportowanych materiałów lub ich właściwości żrących.

Dzięki malowaniu od wewnątrz rury zyskują lepszą trwałość. W celu zapewnienia dobrej przyczepności farby, malowanie rur wewnątrz poprzedzane jest dokładnym czyszczeniem rur, zmniejszeniem stopnia chropowatości ich wewnętrznej powłoki oraz jej osuszeniem.

Sposób malowania rur od wewnątrz


Usługę malowania rur stalowych od wewnątrz realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Zapewnia on doskonałe efekty, w postaci równomiernie nałożonej farby i dokładnego pokrycia całej powierzchni.

Korzystamy jedynie z wysokojakościowych farb, które wykazują doskonałą odporność na właściwości transportowanych substancji. Nawet wieloletnie użytkowanie rury nie spowoduje kruszenia farby ani jej wypłukiwania. Malowanie rur od wewnątrz może dotyczyć zarówno rur okrągłych, jak i prostopadłościennych.

Kontakt
5 6 votes
Ocena
Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią - będzie dla nas cenną wskazówka i pomoże nam nieustannie podnosić jakość usług, aby lepiej odpowiedać na potrzeby naszych klientów.
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Usługa wykonana w terminie i w rozsądnej cenie