Malowanie rur stalowych od wewnątrz

Sposób malowania rur od wewnątrz


Usługę malowania rur stalowych od wewnątrz realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Zapewnia on doskonałe efekty, w postaci równomiernie nałożonej farby i dokładnego pokrycia całej powierzchni.

Korzystamy jedynie z wysokojakościowych farb, które wykazują doskonałą odporność na właściwości transportowanych substancji. Nawet wieloletnie użytkowanie rury nie spowoduje kruszenia farby ani jej wypłukiwania. Malowanie rur od wewnątrz może dotyczyć zarówno rur okrągłych, jak i prostopadłościennych.

Malowanie rur stalowych od wewnątrz
Malowanie rur stalowych od wewnątrz

Cel malowania rur stalowych


Malowanie rur stalowych od wewnątrz to działanie, którego celem jest zabezpieczenie powłoki przed korozją i uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek działania wysokiej temperatury transportowanych materiałów lub ich właściwości żrących.

Dzięki malowaniu od wewnątrz rury zyskują lepszą trwałość. W celu zapewnienia dobrej przyczepności farby, malowanie rur wewnątrz poprzedzane jest dokładnym czyszczeniem rur, zmniejszeniem stopnia chropowatości ich wewnętrznej powłoki oraz jej osuszeniem.

Malujemy powłokami epoksydowymi i poliuretanowymi, farbami cynkowymi, etylokrzemianami oraz farbami nawierzchniowymi w pełnej palecie kolorów RAL

 

Potrzebujesz porady lub wyceny? Skontaktuj się

Opinie naszych klientów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z nowościami od Eco Tech wpisz swój adres email