Rury stalowe bez szwu

Rury stalowe bezszwowe to wyroby cechujące się wyższym poziomem wytrzymałości w porównaniu z rurami ze szwem. Z tego względu stanowią one doskonały komponent konstrukcji narażonych na duże obciążenia mechaniczne. Rury stalowe bez szwu z powodzeniem nadadzą się także do budowy instalacji, od których oczekuje się jak najbardziej ograniczonego ryzyka awaryjności.
Czytaj więcej

Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju instalacjach wodnych czy grzewczych, a zwłaszcza tych, w których gazy lub ciecze transportowane są pod ciśnieniem. Rury stalowe bezszwowe nie są wówczas narażone na rozszczelnienie bądź pęknięcie na linii łączenia.

Rury bez szwu stalowe – rodzaje

W ofercie Eco-Tech znajdą Państwo zróżnicowane rodzaje rur stalowych bez szwu. Odmienne procesy technologiczne oraz różnorodność gatunków stali użytej do produkcji rur stalowych bezszwowych decyduje o ich specyficznych właściwościach. Udostępniamy dla Państwa między innymi:

Wykwalifikowana kadra spawalnicza oraz wysoce specjalistyczny sprzęt pozwala na wykonywanie takich prac w profesjonalny, precyzyjny oraz szybki sposób. Nasze produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz jakości.