Wynajem rur stalowych

Wynajem rur to doskonała alternatywa dla ich zakupu

Takie rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczą się czas i koszty.

Wynajęte rury nadają się do zastosowania jako materiał tymczasowy w sytuacji, gdy po zakończeniu prac można je zdemontować i wykorzystać ponownie.

Dzięki wynajmowi Państwa firma nie będzie musiała ponosić niepotrzebnych wydatków związanych z zakupem materiałów, magazynowaniem oraz logistyką. 

Eco Tech Group


Wynajem rur stalowych
Wynajem rur stalowych

Rury na wynajem można zastosować np. jako:

 • pale stalowe;
 • rozpory rurowe;
 • podpory mostów;
 • rurociągi tymczasowe;
 • przepusty rurowe.

Nasza oferta wynajmu obejmuje rury o średnicach 114–2000 mm oraz zakresie grubości ścianek 6–20 mm. Dzięki wysokim stanom magazynowym możemy dostarczyć je Państwu od ręki!

Eco Tech Group


Kiedy warto skorzystać z wynajmu rur stalowych?

Jeśli rury będą Państwu niezbędne tylko na wybranych etapach inwestycji, ich zakup jest nieopłacalny. Ma to znaczenie szczególnie przy mniejszych projektach budowlanych – w ich przypadku zakup nowych rur stanowiłby znaczącą pozycję w budżecie.

Wiąże się z dużymi wydatkami, a używane podczas budowy czy remontu rury trudno jest potem odsprzedać.Dzięki bogatym zasobom magazynowym szybko zapewnimy odpowiednie wsparcie dla Państwa projektu, bez konieczności oczekiwania na materiały.

Wynajem rur stalowych to wygodne rozwiązanie, które pozwala ograniczyć koszty inwestycyjne.


Wynajem rur stalowych to dobre rozwiązanie, gdy elementy są potrzebne tylko na pewien czas. Z takich usług często korzystają firmy budowlane, remontowe czy instalacyjne.

Jesteśmy jedną z największych hurtowni rur stalowych w Polsce, importerem i dystrybutorem z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Wynajem rur stalowych
Wynajem rur stalowych

Oferujemy najpopularniejsze rodzaje i średnice rur stalowych

Rury, które oferujemy na wynajem, różnią się od siebie podstawowymi parametrami:

 • długością;
 • średnicą;
 • grubością ścianki;
 • gatunkiem stali.

Różne są także ich właściwości. Oferujemy zarówno rury standardowe, jak i takie, które będą odpowiednie w specyficznych warunkach: do przesyłu płynów o podwyższonym ciśnieniu, środków chemicznych czy gazu.

Szukają Państwo rur stalowych, które będzie można bezpiecznie zastosować w trudnych warunkach? Wynajem to idealna opcja – dzięki niemu odpowiednie do danego celu materiały można otrzymać łatwo i niskim kosztem.

W ramach wynajmu oferujemy rury stalowe ze szwem wzdłużnym i spiralnym, bezszwowe, a także w izolacji.

Wynajem rur stalowych
Wynajem rur stalowych

Wynajem rur stalowych krok po kroku

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem rur stalowych z naszych zasobów, prosimy o kontakt z jednym z naszych specjalistów ds. handlu. W wiadomości prosimy o przesłanie szczegółowych informacji:

 • jakiego rodzaju rur Państwo potrzebują;
 • jaka ilość materiałów będzie potrzebna;
 • w jakim terminie chcą Państwo skorzystać z usługi wynajmu;
 • ewentualnych dodatkowych informacji.

Eco Tech Group


Po uzgodnieniu warunków wysyłamy odpowiednie rury stalowe z naszych zasobów magazynowych. Gdy wynajmowane rury nie są już potrzebne w miejscu wykonywanych prac, wymagana jest informacja zwrotna  na adres e-mail pracownika Eco-Tech Sp. zo.o. obsługującego daną realizacje wraz z preferowanym harmonogramem odbioru materiału.

Wynajem rur stalowych to doskonały sposób na to, by inwestycja przebiegała sprawnie i bez utrudnień. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Potrzebujesz porady lub wyceny? Skontaktuj się

Opinie naszych klientów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z nowościami od Eco Tech wpisz swój adres email